Pomóż Piotrusiowi

Gadowski_PiotrMili Walkerzy;

podobnie jak w latach ubiegłych do redakcji portalu wpłynął list – prośba od zrozpaczonej mamy Piotrusia Gadowskiego z prośbą o pomoc dla jej ciężko chorego dziecka. Jego treść publikujemy poniżej.

Zwracam się z gorącą prośbą o pomoc dla mojego ciężko chorego synka Gadowskiego Piotra, który od 3 lat boryka się z autoimmunologicznym zapaleniem mózgu oraz parkinsonizmem dziecięcym a od niedawna także neuroboleriozą, która spowodowała u zdrowego jeszcze niedawno dziecka (sportowca) niedowład czterokończynowy, drżenia, zaburzenia równowagi i siły mięśniowej. Choroba stopniowo uszkadza mu centralny układ nerwowy i prowadzi do znacznej niepełnosprawności ruchowej. Staramy się o bardzo kosztowne leczenie komórkami macierzystymi oraz wlewami immunoglobulin. Piotruś musi być stale rehabilitowany i leczony. Są momenty ,że przestaje już sam chodzić. Przebywa w Centrum Zdrowia Dziecka w każdym miesiącu przez tydzień na leczeniu immunosupresyjnym. Nie chcemy tracić nadziei na uratowanie jego sprawności i zdrowia, choć choroba szybko postępuje i prowadzi do nieodwracalnych zmian.

Możecie Państwo pomóc mojemu synkowi przekazując 1 % ze swoich podatków, wpisując w formularzu PiT: KRS 0000037904 (pole J, poz. 137), a w rubryce"informacje uzupełniające” - cel szczegółowy 1% podając 23990 Gadowski Piotr (pole K, poz. 139) (ważna kolejność: nazwisko, imię). Proszę też o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym okienka „wyrażam zgodę” (pole K, poz. 140).

Przedstawione dane zostały zatwierdzone przez Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, na konto której wpływają pieniądze ratujące zdrowie i życie mojego dziecka.

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc i wsparcie – Katarzyna Koch, mama Piotrka

 

Ewentualne pytania i wątpliwości rozwiać można kontaktując się z Panią Kasią, mamą dziecka pod numerem telefonu: 602 135 366

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine