III Słupski Bieg Kaziuków

III_Slupski_Bieg_KaziukowTrwają już zapisy na III Słupski Bieg Kaziuków, czyli na tak zwaną "Kaziukową Piątkę". Jest to kolejny z cyklu biegów charytatywnych organizowanych przez Parafię św. Jana Kantego oraz Dariusza Kloskowskiego. Tym razem biegacze wesprą chorych na stwardnienie rozsiane.

Organizator biegu prosi, aby osoby które mogą przyniosły lekarstwa potrzebne dla chorych, gł. witaminy D3, witaminy na wzmocnienie, tran, maxiluten, wiesiołek.

Wpisowe wynosi 30 zł, natomiast w dniu zawodów 40 zł płatne w Biurze Zawodów. Osoby, które do 15 marca 2019 r. oddadzą krew, będą mogły odebrać kupon upoważniający do nieodpłatnego startu w biegu 16 marca 2019. Data: 16 marca 2019 r. (sobota).

 

Miejsce i Biuro Zawodów: Słupsk, Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku.

Otwarcie Biura Zawodów: 16.03.2019 r., godz. 09.00.

Bieg na 6 km wystartuje o godz. 11.00, limit 1 godz..

Nordic Walking na 5 km wystartuje o godz. 11.05, limit 1,5 godz.

Limit zawodników: 200 osób (łącznie z Nordic Walking).

 

Podczas weryfikacji zawodnik musi posiadać: dokument stwierdzający tożsamość i dowód wniesienia opłaty startowej.

Podczas weryfikacji zawodnik musi przedstawić aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w biegu oraz własnoręcznie złożyć podpis pod oświadczeniem o zdolności do udziału w zawodach na własną odpowiedzialność.

Każdy zawodnik otrzyma numer startowy, który musi być przypięty w trakcie biegu z przodu koszulki.

Zawodnicy muszą przestrzegać regulaminu biegu, obowiązujących przepisów, zarządzeń organizatorów oraz służb porządkowych.

W ramach opłaty startowej każdy zawodnik otrzymuje: numer startowy wraz
z agrafkami, wodę mineralną na mecie biegu, medal okolicznościowy na mecie dla każdego zawodnika, który ukończył bieg lub marsz, ciepły posiłek, możliwość udziału w losowaniu nagród po biegu, w przypadku pozyskania Sponsorów.

 

Organizator zapewnia zabezpieczenie medyczne w trakcie biegu. Po biegu nastąpi dekoracja zawodników oraz losowanie nagród, w przypadku pozyskania Sponsorów. W losowaniu nagród biorą wyłącznie osoby posiadające swój numer startowy (nie przekazujemy numeru innej osobie).

 

Bieg odbędzie się bez względu na pogodę.

 

W przypadku stwierdzenia przez Organizatora skrócenia trasy przez uczestnika, zawodnik zostanie zdyskwalifikowany.

Uczestnik startuje wyłącznie na własną odpowiedzialność i ponosi związane z tym ryzyko. Uczestnik rejestrując się do biegu przyjmuje do wiadomości, że udział w Biegu wiąże się z dużym wysiłkiem fizycznym i pociąga za sobą naturalne ryzyko i zagrożenie wypadkami, możliwość odniesienia obrażeń ciała i urazów fizycznych (w tym śmierci), a także szkód i strat o charakterze majątkowym.

Organizator nie ubezpiecza uczestników biegu, natomiast uczestnikom organizator doradza, jeżeli uznają to za konieczne, zakup stosownego ubezpieczenia na czas udziału w imprezie biegowej.

 

Protesty rozstrzyga Dyrektor Organizacyjny, Dariusz Kloskowski, (tel. kontaktowy GSM: 602759892, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) – decyzje Dyrektora są nieodwołalne. Protesty będą rozstrzygane w czasie 24 godzin.

 

Z pełnym Regulaminem Biegu zapoznać się można W TYM MIEJSCU, a pełne informacje o wydarzeniu łącznie z linkami do zapisów – TUTAJ.

 

Zapraszamy

 

 

Joomla templates by Joomlashine