Bieg Wilczym Tropem w Słupsku

W dniu 3 marca 2018 roku Fundacja Wolność i Demokracja po raz szósty organizuje projekt „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Fundacja Wolność i Demokracja i Fundacja Chodzezkijami.pl, zaprasza na lokalną edycję imprezy, która po raz drugi odbędzie się w słupskim w Lasku Północnym.

Przygotowana została trasa na dystansie 1963 metrów, będących symbolem daty schwytania i śmierci ostatniego spośród żołnierzy wyklętych.

Start odbędzie się w Lasku Północnym (wejście od ul. Madalińskiego). Z przebiegiem trasy zapoznać się można pod adresem: http://www.traseo.pl/trasa/bieg-tropem-wilczym-slupsk

 

Program minutowy:

9:30 – otwarcie biura zawodów

11:30 – zamknięcie biura zawodów

12:00 – start 1963 m

12:30 – zakończenie

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 01.03.18. Liczba miejsc ograniczona.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ideą projektu biegowo–edukacyjnego „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP oraz popularyzacja wiedzy na ten temat.

Na wydarzenie zapisać się można W TYM MIEJSCU. Tutaj można też zapoznać się z Regulaminem imprezy.

 

 Zapraszamy.

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine