Przebrzmiały już echa Marszu dla Maćka, chorującego na białaczkę walkera. Przed nordicową bracią nowe zawody i nowe wyzwania, z pewnością niejednokrotnie bardziej prestiżowe niż rajd, który miał miejsce 18 marca 2018. Ale czy bardziej istotne? Czy ważniejsze niż zdrowie i życie Maćka, człowieka, który pomagał innym, a teraz sam znalazł się w potrzebie, w stanie zagrażającym życiu? Marsz się zakończył, a Maciek cały czas potrzebuje naszej pomocy, przyjaźnie wyciągniętej w swoim kierunku dłoni. Pokażmy mu, że byliśmy z nim nie tylko 18 marca podczas rajdu, kiedy wpłaciliśmy wpisowe za udział w tej imprezie. Trwajmy przy nim nadal i wspierajmy go nie tylko duchowo i ciepłym słowem na fb, ale przede wszystkim pomóżmy mu finansowo wpłacając dodatkowe wpłaty na adres:

Fundacja Chodzezkijami.pl

Ul. Olimpijska 2, 81 – 538 Gdynia

Nr konta: 98 1140 2004 0000 3702 7608 6543 z dopiskiem „Dla Maćka Kulki”

 

O tym jak ciężką chorobą jest białaczka nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Dlatego forma pomocy finansowej jest teraz Maćkowi bardzo potrzebna. Zebrane przez Was środki pieniężne przyczynią się też do poprawy komfortu Jego życia.

Jak zawsze w takich przypadkach liczy się każda złotówka. Pamiętajmy o starej zasadzie „ziarnko do ziarnka…” Nietrudno jest obliczyć, że jeżeli np. sto osób odmówi sobie drobnej przyjemności za 20 zł, a kwotę tę wpłaci na konto Maćka, to już mamy 2.000 zł.

Zatem drodzy Znajomi i Przyjaciele Maćka Kulki pamiętajcie o swoim koledze z nordicowych szlaków i pomóżcie mu wpłacając pieniądze na podane wyżej konto.

Jakby ktoś miał pytania, wątpliwości lub chciał coś wyjaśnić, poniżej zamieszczam kontakt do Fundatora Fundacji Chodzezkijami.pl:

Krzysztof Walczak

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 519 121 199

 

 

JSN Gruve is designed by JoomlaShine.com