Charytatywny Bieg i Marsz Mikołajkowy dla Karolinki

Bieg_Marsz_dla_Karolinki_plakat_Bytow_2018

Klub Biegacza „Goch” Bytów za naszym pośrednictwem zaprasza na Charytatywny Bieg i Marsz Mikołajkowy dla Karolinki, który się odbędzie 9 grudnia 2018 roku w Bytowie o godz. 12.00 na stadionie, ul. Mickiewicza 13. Uczestnicy zawodów będą mieli do pokonania dystans 5 kilometrów.

 

Zgłoszenia chętnych do udziału w imprezie są przyjmowane pod adresem http://www.biegibytow.pl/biegibytow/ Z informacją o wydarzeniu zapoznać się można również na facebooku: https://web.facebook.com/events/265932194059019/

 

Głównym celem biegu i marszu charytatywnego jest zbiórka funduszy dla Karolinki. Organizatorzy przygotowując zawody pragną jednocześnie popularyzować bieganie i Nordic Walking jako najprostsze formy aktywności ruchowej oraz propagować idee zdrowego trybu życia.

 

Za datę zgłoszenia uważa się moment wpłynięcia wpisowego na konto bankowe.

 

Zgłoszenia przyjmowane będą na stronie internetowej do dnia 5.12.2018 r. Po tym dniu możliwość rejestracji będzie tylko biurze zawodów.

 

Za osobę zgłoszoną uważa się każdego, kto wypełni formularz rejestracyjny i wpłaci pieniądze na konto.

 

Wysokość wpłaty i termin płatności:

 

Koszt udziału w biegu i marszu wynosi min. 30,00 zł od osoby.

 

Płatności należy dokonać w terminie do 5.12.2018 r. na konto: Klub Biegacza „Goch” Bytów ul. Mickiewicza 13 77-100 Bytów, Bank Polska Kasa Opieki S.A. 64 1240 3783 1111 0010 2529 4267  Tytułem: (wpisać imię i nazwisko) – opłata startowa dla Karolinki

 

W dniu zawodów opłata wynosi min. 50,00 zł

 

Całość wpłat przeznaczona jest na wsparcie Karolinki.  W przypadku przelania przez daną osobę kwoty w wysokości przekraczającej kwotę podaną, nadwyżka traktowana jest jako darowizna.

 

Bieg i marsz odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.

 

Podczas imprezy będziemy pomagać w słusznej sprawie i bić Rekord Polski w ułożeniu Flagi Narodowej z plastikowych nakrętek ( biało – czerwonych).

 

Poniżej zamieszczamy pełny regulamin tego charytatywnego wydarzenia.

 

 

Charytatywny Bieg i Marsz Mikołajkowy dla Karolinki – Regulamin

 

 

Zapraszamy do udziału

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine