Marsz dla Maćka – pomóż i dołącz do nas

Kulka_Maciej18 marca 2018 w Poznaniu odbędzie się Marsz dla Maćka - charytatywny marsz Nordic Walking dla Macieja Kulki.

Celem imprezy organizowanej przez Fundację Chodzezkijami.pl jest zbiórka pieniędzy na rzecz leczenia chorego na białaczkę kijkarza – Macieja Kulki szeroko znanego w środowisku Nordic Walking, skromnego, udzielającego cennych rad i wskazówek na prowadzonym przez siebie blogu.

Bardzo często człowiek cierpiący na nowotwór, pomimo tego, iż znajduje się wśród rodziny i przyjaciół, tak naprawdę w zmaganiach z chorobą czuje się samotny. Przede wszystkim dlatego, że choroba pociąga za sobą szereg dolegliwości, a dla chorego proste z pozoru czynności są nie do osiągnięcia. Brakuje siły nie tylko fizycznej, ale maleje odporność psychiczna. Coraz trudniej jest się przemóc i uwierzyć, że codzienne wstawanie z łóżka ma jeszcze jakikolwiek sens.

Chory patrzy na otaczających go zdrowych ludzi, widzi jak układają sobie życie, realizują plany i spełniają marzenia. Porównuje się z nimi i często jest już w takim stanie psychicznym, że dochodzi do wniosku, że właściwie leczyć się już nawet nie warto, bo i tak wyrok już zapadł.

Fundacja Chodzezkijami.pl niesie pomoc potrzebującym. Nie inaczej jest tym razem. Nasz kolega, Maciek Kulka, człowiek związany z Nordic Walking od początków jego istnienia w Polsce, wielka osobowość, człowiek piszący blog o Nordic Walking, dzisiaj potrzebuje naszego wsparcia i naszej pomocy. Sam o tę pomoc będąc bardzo skromnym nie poprosił wierząc, że poradzi sobie sam w zmaganiach z tą podstępną i straszną chorobą. My jednak wiemy, że zmagania z białaczką wymagają dużych nakładów finansowych i zwykłego ludzkiego wsparcia. Chcemy pokazać, że jesteśmy z Nim w tych trudnych dla Niego chwilach. Nie chcemy być tylko przyglądającymi się jego walce obserwatorami. Chcemy działać.

Aby zrealizować nasz pomysł organizacji imprezy sportowo – rekreacyjno – charytatywnej potrzebna jest pomoc ludzi dobrej woli, ludzi z pasją. Fundacja i pasjonaci Nordic Walking, przyjaciele Maćka organizują wsparcie dla niego i prowadzą wszystkie sprawy związane z pomocą Maćkowi na miejscu w Poznaniu. My jako Fundacja i portal społecznościowy zajmujemy się promocją, zapisami na imprezę, szukaniem wsparcia zarówno rzeczowego jak i finansowego, organizujemy Marsz dla Maćka. W marszu może wziąć udział każdy, kto zapisze się na tą imprezę najlepiej przez elektroniczne zapisy na stronie https://elektronicznezapisy.pl/event/2543.html (www.chodzezkijami.pl). Tam też znajduje się opis imprezy/program minutowy, lista uczestników i regulamin.

Marsz odbędzie się na dystansie na 5 i 10 km w Poznaniu w dniu 18 marca 2018 w godz. 11.00 - 15.00, ul. Ku Dębinie. Na wszystkich czekają koszulki marszu i pamiątkowe medale. Dochód z wpisowego będzie przeznaczony dla Maćka. Każdy potencjalny darczyńca, który chciałby nas wesprzeć w organizacji może liczyć na możliwość przekazania materiałów reklamowych, (ulotki, plakaty, loga, banery itp.) które zostaną udostępnione uczestnikom czy to w pakietach startowych, czy znajdą się na plakatach reklamowych zamieszczonych w portalach społecznościowych, stronach internetowych organizatorów. Jesteśmy otwarci na każdą pomoc, każde wsparcie w różnej formie. Maciek czeka na nas. Nie pozostańmy obojętni. My czekamy na powrót Maćka na trasy Nordic Walking.

Kontakt do Organizatora: Fundacja Chodzezkijami.pl i przyjaciele Maćka

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon 662 565 499

 

Dziękujemy za zrozumienie i pomoc

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine