Szybka_Piatka_Kobylnica_25_05_201925 maja 2019 w Kobylnicy k/Słupska odbędzie się duże rodzinne wydarzenie, na którym przewidziano pokazy sztuk walki, gotowanie, występy cheerleaderek, mecz piłkarski i oczywiście biegi dla dzieci i bieg na 5 km czyli Szybką Piątkę!

 

Będzie to bieg i marsz nordic walking na urozmaiconej trasie, prowadzącej częściowo po ulicach, częściowo po polnych drogach. Pięciokilometrowy dystans jest idealny dla każdego. Tym bardziej, że nie ma ustalonego limitu czasu, a każdy uczestnik otrzyma na mecie odlewany medal.

 

Organizatorzy zapewniają też każdemu uczestnikowi Dnia Sportu gorące leczo, dostęp do siłowni i konsultacje z fizjoterapeutami. Dodatkowo można będzie kupić sobie kawę lub herbatę.

 

Poza biegiem i marszem głównym 25 maja odbędą się również bezpłatne biegi dla dzieci i młodzieży na zróżnicowanych dystansach aż w 6 kategoriach – mile widziane są również maluchy, które mogą pobiec z rodzicami. Każdy z młodych biegaczy również otrzyma medal na mecie, a najlepsze trójki staną na podium i odbiorą puchary! Dla dzieci zaplanowano sporo dodatkowych atrakcji, takich jak dmuchane zjeżdżalnie, pokazy, naukę tańca, konkurs hula-hop, animacje sportowe.

 

Dzień sportu w Kobylnicy to także sporo innych atrakcji, po biegu odbędą się pokazy Cheerleadres Maxi Senior, „Patelnia Plenerowa” – czyli pokaz kulinarny prowadzony przez uczestniczkę programu Bake Off i Master Chef – Justynę Pilichowską, pokaz sztuk walki przygotowany przez klub Karate-Ju jitsu pokaz pole dance z warsztatami, walki mieczami samurajskimi, strzelanie z łuku dla dzieci i dorosłych, trening sprawnościowy, warsztaty zumby a także mecz Kobylnica – Reszta Świata i KS Słupia Kobylnica – Leśnik Cewice.

 

Zapisy na biegi: https://elektronicznezapisy.pl/event/3413/strona.html

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1996692983968130/

 

Zapraszamy

 /Za: https://elektronicznezapisy.pl//

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine

Colorado Avalanche Authentic Jersey