III BIEG PRZEŁAJOWY im. chor. sztab. Tadeusza KLOSKOWSKIEGO

III_Bieg_im_T_Kloskowskiego_201808 września 2018 r. na terenie Parafii pw. Św. Jana Kantego w Słupsku odbędzie się III BIEG PRZEŁAJOWY im. chor. sztab. Tadeusza KLOSKOWSKIEGO na dystansie 6 km. Biegowi Głównemu towarzyszyć będą zmagania nordic walkerów na dystansie 5 km. Biuro zawodów czynne będzie w dniu 08.09.2018 w godz. 09.00 – 10.45. Biegacze wystartują o godz. 11.00 z limitem czasowym na pokonanie trasy wynoszącym 1 godzinę, natomiast nordic walkerzy wystartują o 11.05 z limitem czasowym 1,5 godz.

Celem imprezy jest m.in. wspieranie bezdomnych z Domu Brata Alberta w Słupsku, propagowanie zdrowego stylu życia poprzez sport oraz integracja środowisk miejskich, powiatowych i inicjatyw lokalnych.

Trasa selektywna po utwardzonych traktach pieszo – leśnych Lasku Południowego miasta Słupska. Będzie oznakowana i zabezpieczona. Start będzie miał miejsce przy Parafii pw. Św. Jana Kantego w Słupsku, ul. Leśna 7a.

Wysokość wpisowego wynosi 20 złotych (wpłaty poprzez system elektroniczny). Wysokość wpisowego w dniu zawodów wynosi 30 złotych, płatne w Biurze Zawodów. O wysokości opłaty startowej decyduje dzień, w którym dokonywana jest transakcja, a nie dzień zgłoszenia się do biegu.

W przypadku osiągnięcia limitu 200 osób zapisy do biegu zostają zamknięte.

Bieg i marsz odbędzie się bez względu na pogodę. Organizator nie odpowiada za rzeczy zagubione i skradzione.

Protesty rozstrzyga Dyrektor Organizacyjny, Dariusz Kloskowski, tel. kontaktowy GSM: 602 759 892, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) – decyzje Dyrektora są nieodwołalne. Protesty będą rozstrzygane w czasie 24 godzin.

Z całym Regulaminem Biegu zapoznać się można W TYM MIEJSCU, natomiast link do zapisów znajduje się TUTAJ.

 

Zapraszamy do udziału.

 

 

Joomla templates by Joomlashine