II Bieg przełajowy im. chor. sztab. Tadeusza KLOSKOWSKIEGO

9 września 2017 r. na terenie Parafii pw. Św. Jana Kantego w Słupsku odbędą się zawody biegowe na dystansie 6 km i Nordic Walking na dystansie o 1 km krótszym. Biuro zawodów czynne będzie na terenie Parafii w godz. 8.00 – 9.30

W czasie trwania biegu zbierane będą środki higieny osobistej dla bezdomnych z Domu Brata Alberta w Słupsku. Zawodników, którzy chcieliby obdarować bezdomnych drobnymi środkami higienicznymi (szampony, mydła, pianki do golenia, maszynki, ręczniki, dezodoranty itp., itd.) uprasza się o dostarczenie ich w dniu biegu do Biura Zawodów bezpośrednio przed biegiem.

Celem imprezy są: popularyzacja biegania i chodzenia, wspieranie bezdomnych z Domu Brata Alberta w Słupsku, integracja środowiska służb mundurowych, propagowanie zdrowego stylu życia poprzez sport, promocja Słupska jako przyjaznego dla uprawiania sportu i propagatora Zielonej Energii, integracja środowisk miejskich, powiatowych i inicjatyw lokalnych.

Trasa będzie selektywna po utwardzonych traktach pieszo – leśnych Lasku Południowego Słupska. Będzie dość trudna z licznymi stromymi podbiegami i zbiegami.

Pomiaru czasu i kolejności ustalać będzie firma domtel – sport. Każdy zawodnik podczas biegu musi mieć przypięty z przodu koszulki numer startowy.

Za zgłoszenie uważa się czytelne wypełnienie formularza umieszczonego na stronie internetowej www.domtel.pl oraz wpłacenie w terminie opłaty startowej.

Opłata startowa raz wniesiona nie podlega zwrotowi. Wysokość wpisowego wynosi 20 złotych (wpłaty poprzez system Dotpay). Wysokość wpisowego w dniu zawodów wynosi 30 złotych, płatne w Biurze Zawodów. O wysokości opłaty startowej decyduje dzień, w którym dokonywana jest transakcja, a nie dzień zgłoszenia się do biegu.

W przypadku osiągnięcia limitu 150 osób zapisy do biegu zostają zamknięte.

 

Klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn w biegu:

Bieg: Open K/M (I-III) – puchary

Marsz: Open K/M (I-III) – puchary

Kategoria specjalna: najmłodsza zawodniczka/zawodnik, najstarsza zawodniczka/zawodnik – statuetki.

Kategoria specjalna: najlepszy funkcjonariusz służb mundurowych K/M tylko biegnący w mundurze – statuetki

 

W ramach opłaty startowej każdy zawodnik otrzymuje: numer startowy wraz z agrafkami, woda mineralna na mecie biegu, bity medal okolicznościowy na mecie dla każdego zawodnika, który ukończył bieg, ciepły posiłek regeneracyjny, drobne upominki w razie pozyskania sponsorów.

Szatnia i depozyt odzieży w dniu 09.09.2017 r. znajdować się będzie przy Parafii pw. Św. Jana Kantego w Słupsku, ul. Leśna 7a. Organizator zapewnia zabezpieczenie medyczne w trakcie biegu.

Bieg odbędzie się bez względu na pogodę.

Organizator nie odpowiada za rzeczy zagubione i skradzione.

W przypadku stwierdzenia przez Organizatora skrócenia trasy przez uczestnika, zawodnik zostanie zdyskwalifikowany.

Protesty rozstrzyga Dyrektor Organizacyjny, Dariusz Kloskowski, (tel. kontaktowy GSM:602759892, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) – decyzje Dyrektora są nieodwołalne. Protesty będą rozstrzygane w czasie 24 godzin.

Wydarzenie jest typowo rekreacyjne i ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia, stąd protesty, reklamacje i roszczenia co do dokładności i wyników stanowią wtórne zagadnienie

Regulamin zawodów, link do zapisów i lista zgłoszeń znajdują się W TYM MIEJSCU.

 

Zapraszam do udziału.

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine