Bieg i marsz z Nadzieją

Fundacja_NadziejaW dniu 17 czerwca 2017 r. na terenie parafii pw. Św. Jana Kantego w Słupsku odbędzie się impreza charytatywna na rzecz Fundacji dla Dzieci Niepełnosprawnych „Nadzieja” w Słupsku.

Zawodnicy rywalizować będą ze sobą na oznakowanej trasie w ramach Biegu Głównego i marszu Nordic Walking na dystansie 6 km.

Otwarcie Biura zawodów nastąpi o godz. 8.00. Bieg Główny wystartuje o godz. 10.00, a pięć minut później na trasę wyruszą walkerzy. Trasa będzie wymagająca, gdyż organizatorzy zapowiadają, że znajdować się będą na niej strome zbiegi i podbiegi.

W zawodach pomiar czasu i ustalenie kolejności będzie dokonywać firma www.domtel-sport.pl za pomocą chipów aktywnych.

Wysokość wpisowego wynosi 20 złotych (wpłaty poprzez system Dotpay). Wpisowe można też uregulować w dniu zawodów w Biurze Zawodów. Wtedy jego wysokość wynosi 30 zł.

W przypadku osiągnięcia limitu 200 osób zapisy do zawodów zostają zamknięte.

Klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn w biegu:

Bieg główny 6 km: Open K/M (I-III) - puchary.

Kijkarze 6 km: Open K/M (I-III) - puchary.

 

Wszyscy, którzy ukończą bieg w założonym czasie otrzymają pamiątkowy bity medal, a w przypadku pozyskania sponsorów Organizator przewiduje nagrody dla zawodników

W ramach wpisowego każdy zawodnik otrzymuje: numer startowy wraz z agrafkami, wodę mineralną na starcie i mecie biegu, medal okolicznościowy bity, ciepły posiłek, zabezpieczenie medyczne w trakcie trwania biegu, elektroniczny pomiar czasu (drobne upominki, w przypadku pozyskania sponsorów).

Wydarzenie jest charytatywne przeprowadzone w sposób rekreacyjny i ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia, stąd protesty, reklamacje i roszczenia co do dokładności i wyników stanowią wtórne zagadnienie.

Wszelkie protesty rozstrzyga Dyrektor Organizacyjny, Dariusz Kloskowski, (tel. kontaktowy GSM: 602 759 892, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Link do zapisów i do regulaminu wydarzenia znajduje się W TYM MIEJSCU.

 

Zapraszamy do udziału.

 

 

Joomla templates by Joomlashine