Przegląd i uzupełnienie sprzętu do Nordic Walking, turystycznego i sportowego

Nadeszła wiosna, a wraz z nią w większości z nas odżyły postanowienia o odbudowie tężyzny fizycznej. Niewątpliwie jednym z najlepszych na to sposobów jest wydatkowanie nagromadzonej energii w postaci marszów Nordic Walking lub przynajmniej trekingowych wędrówek. NW jest o tyle „lepsze”, że angażuje aż 90% naszych mięśni równomiernie ćwicząc mięśnie nóg, klatki piersiowej, ramion i pleców. Prawidłowe zastosowanie kijków Nordic Walking pozwala na odciążenie stawów kolanowych i biodrowych, wzmacnia mięśnie grzbietu i zapobiega bólom kręgosłupa. Z kijami NW dużo łatwiej jest zadbać o zdrowie, poprawić kondycję i sylwetkę.

W znajdującym się na mojej stronie odnośniku do internetowego sklepu znaleźć można również bogaty asortyment turystyczny: plecaki, namioty, buty trekkingowe, pontony, torby, śpiwory na każdą okazję...

Warto jest robić w nim zakupy, gdyż dostać tam można produkty na każdą okazję. Ponadto właściciel sklepu, którym jest Aleksander Wilanowski - jeden z pionierów nordic walkingu w Polsce, instruktor Szkoleniowiec Międzynarodowej Szkoły Leki i Szkoły Nord Walk zapewnia serwis sprzedawanego przez siebie sprzętu. Transport odbywa się w bezpiecznych i twardych opakowaniach, prowadzone są szkolenia i usługi oraz własna produkcja. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że sklep jest polecany zarówno przez instruktorów, jak i przez podróżników.

Zatem... zapraszam do zakupów. Z okazji zbliżającego się Dnia Matki przez cały tydzień darmowa wysyłka przy zamówieniach od 100 zł.

Po kliknięciu w poniższy obrazek zostaniecie Państwo przekierowani na stronę sklepu. W razie pytań czy wątpliwości skorzystać można z zakładki "Kontakt", gdzie Aleksander Wilanowski udzieli wyczerpujących odpowiedzi.

 

Sklep_NW_baner

 

Osoby ze Słupska odkrywające dopiero uroki Nordic Walking zapraszam na stronę http://nordic.slupsk.pl/, najpierw do menu witryny „uprawnienia, referencje i inne dokumenty”, gdzie mogą sobie trochę o mnie poczytać, a później tych, którzy chcieliby nauczyć się prawidłowej techniki NW zapraszam do zakładki „kontakt” celem umówienia się na zajęcia.

Bowiem bardzo ważne jest, żeby swoje pierwsze kroki stawiać z instruktorem. Pomijając fakt, że pokaże on nam prawidłową technikę chodzenia, to z reguły posiada też swoje kijki, które wypożycza - więc nie trzeba ich od razu kupować! Można na początku skorzystać z pożyczonych tak długo jak uważamy za potrzebne. Przetestujmy najpierw różne długości kijów i wtedy kupmy swoje!

 

 

Joomla templates by Joomlashine